Koszt dostawy
newsletter
zapisz

O nas

Earmatura.eu to nowa, szybko zdobywający zadowolonych klientów Hurtownia Internetowy. Naszym Klientom oferujemy miłą obsługę, bardzo szeroki asortyment i szybką wysyłkę. Działamy aktywnie w rożnych branżach, ale w tym sklepie sprzedajemy przede wszystkim artykuły elektryczne, armaturę grzewczą i sanitarną w cenach hurtowych. Przez lata działalności zyskaliśmy miano SOLIDNEJ firmy u naszych klientów jak i dostawców. W razie pytań służymy pomocą: 604 848 127, sklep@earmatura.eu.

 

Hurtownia earmatura.eu należy do Grupy JAŚMA. Firma MAM JAŚMA to rodzinna firma handlowa, którą w 1992 roku założył Jan Jakubowski. Dzięki Solidnej pracy i rzetelności Grupa JAŚMA wciąż rozszerza swój asortyment o nowe działy. W najbliższym czasie planujemy otworzyć sklep internetowy z elektroniką użytkową i drobnym sprzętem AGD.

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego, w którym prowadzimy sprzedaż asortymentu do remontu i budowy domu.

MAM JAŚMA Jan Jakubowski, ul. Kłodzka 8, 58-210 Łagiewniki

jasma.pl

Sklep internetowy działający pod adresem www.earmatura.eu prowadzony jest przez Jana Jakubowskiego prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą Magazyn Artykułów Masowych -"JAŚMA" Jan Jakubowski wpisanego do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polskiej prowadzonej przez ministra właściwego do spraw gospodarki, posiadającego adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Kłodzka 8, 58-210 Łagiewniki, NIP: 9140000737, REGON: 930069983, adres poczty elektronicznej (e-mail): sklep@earmatura.eu, tel. 606 983 862.

Earmatura.eu
Sklep:
O nas
Regulamin / RODO
Mapa strony
Kontakt
Zamówienia:
Jak zamawiać
Koszt dostawy
Zwroty / Reklamacje
Informacje:
Promocje
Nowości
Aktualności
Klient:
Zaloguj
Moje konto
Polityka i cookies